Popkornimasin,150 g

Tootekood: 09506005

366.00 sis. km

See popkornimasin valmistab maitsvat, magusat või soolast popkorni kiiresti ja lihtsalt. Kõik, mida pead tegema, on kuumutada popkorni masinat ja lisada koostisained. Vaid kahe minutiga saate maitsva portsu kuuma popkorni.
Plussid ja miinused
-Ohutu toiduvalmistamisprotsess tänu klaasustele
-Kütteelement hoiab popkorni soojas
-Lihtne toiming
-Käruga pikendatav
-Vajalik on põhjalik puhastamine

Mõõdud:
Laius (cm) 56
Sügavus (cm) 42
Kõrgus (cm) 76
Kaal (kg) 24
Toiteallika tüüp 230V
Pistikute arv 1
Elektrivõimsus (vatti) 1375

Järelmaks alates 9.75€ / kuu, 0€ lepingutasu. Modena

Ärikliendi järelmaks alates 9.75€ / kuu, 0€ lepingutasu. Modena

Kiire tarne

Üle 10 000 toote

Maksa 3-s võrdses osas

0€ sissemaks

Kirjeldus

Popkornimasin – 150gr
See professionaalne popkornimasin on pidude, laatade või kinode jaoks hädavajalik. Seda on uskumatult lihtne kasutada – lisage lihtsalt õli, maisiterad ja valitud suhkur või sool. Kui mais on kuumutatud, hüppab masin popkorni vaevata.

Kiired portsjonid popkorni
Lülitage popkornimasin sisse, vajutades nuppe “Heat” ja “Warming & Light”. Laske popkorni veekeetjal soojeneda. Valage popkornikeetjasse 50 ml õli, tagades, et kogu põhi oleks kaetud. See hoiab ära popkorni kõrbemise. Aktiveerige veekeetja segamismehhanism, vajutades nuppu “Pööra”. Lisage 150 grammi maisituuma ja 50 grammi suhkrut või soola, olenevalt teie soovitud maitsest. Asetage kaas tagasi veekeetjale ja sulgege kindlalt klaasuksed. Oodake mõni minut, kuni maisiterad hakkavad hüppama. Kui kõik maisiterad on hüppanud, lülitage nupud “Turn” ja “Heat” välja. Eemaldage kaas ja kallutage popkornikeetjat ülejäänud popkorni tühjendamiseks. Suuremate koguste popkorni valmistamiseks korrake lihtsalt neid samme.

Lihtne puhastamine
Optimaalse puhtuse tagamiseks on soovitatav popkornipanni sisemust puhastada, kui see on veel kuum. Pärast viimase popkornipartii valmistamist täitke pann tassi puhta veega ja laske sellel mõni minut seista. Lülitage kõik masina nupud välja. Tühjendage popkornikeetja vesi ettevaatlikult kaussi, seejärel keerake pann lahti ja eemaldage see masinast. Täitke pann kuuma vee ja pesuainega, laske sellel umbes 30 minutit liguneda. Vahepeal eemalda popkornimasinast kõik lahtised osad. Puhastage masina seest ja väljast põhjalikult kergelt niiske lapiga. Järgmisena puhastage popkornipann hoolikalt ja kinnitage see uuesti popkornimasina külge. Pidage meeles, et lahtised osad tuleb käsitsi puhastada, kuna need ei ole nõudepesumasinas pestavad ja kuivatage põhjalikult. Pärast puhastamist asetage need tagasi masinasse.

Funktsioonid
Varustatud purualusega
Popkornipann, mis sobib korraga 150 grammi maisitera jaoks
Klaasuksed takistavad popkorni mahavalgumist
Popkornipanni saab pöörata/kallutada

Toote spetsifikatsioonid
Netokaal: 24 kg
Mahutavus: 150 gr maisiterad korraga
Masina mõõdud: P56 x D42 x K76cm
220V/50Hz/1faas 1375W

Lisainfo
Mõõdud (mm)

560x420x760

Vool (V)

220

Võimsus (W)

1378

Materjal

alumiinium , karastatud klaas , Roostevaba teras

Kaal (kg)

24

Kaubamärk

Maxima

Pakendiga kaal (kg)

25.32