Näitan ainukest tulemust

Parimad pakkumised

Temperatuurilogerid

LogTag® TRIX-8 on mitmekülgne, laia ulatusega mitme käiguga temperatuuriloger, millel on kõrge eraldusvõimega temperatuurinäidud mõõtmisvahemikus -40 °C kuni +85 °C (-40 °F kuni +185 °F). . Tugevasse ja vastupidavasse polükarbonaadist korpusesse suletud TRIX-8-l on reaalajas kell, mis annab iga temperatuurinäidu jaoks kuupäeva/kellaaja templi.

Kasutades LogTag® liidest ja vabalt saadaolevat kaastarkvara LogTag Analyzer, on LogTag® hõlpsasti seadistatav salvestustingimuste jaoks, sealhulgas viivitusega käivitamine, proovivõtu intervall, näitude arv, pidev või fikseeritud näitude arv ja tingimuste konfigureerimine ALERT aktiveerimiseks. indikaator. Näidud laaditakse alla LogTag® Analyzeri abil, mis pakub võimalusi diagrammideks, suumimiseks, andmete statistika loendimiseks ja võimaldab eksportida andmeid teistesse rakendustesse, näiteks Excelisse.

LogTag® TRIX-8 vastab temperatuuri jälgimise seadmete asjakohastele rahvusvahelistele standarditele, nagu FCC, CE, C-TICK, TÜV, EN12830, WHO PQS ja RoHS. See mitte ainult ei näita LogTag® TRIX-8 kvaliteeti, vaid rõhutab selle sobivust temperatuuri jälgimise rakendustes, kus on vaja täpsust ja järjepidevust.

Temperatuuriloger TRIX 8

219.60 sis. km
Lisa korvi
SKU: TRIX8
Mõõdud (mm)

54.5×8.6×86

Veekindluse klass

IP65

Materjal

polükarbonaat

Kaal (kg)

0.033

Kaubamärk

LogTag