Müügitingimused.

1. Üldiste müügitingimuste kehtivus
1.1. Üldised müügitingimused kehtivad www.kylmakeskus.ee klientide (edaspidi Klient) ja www.kylmakeskus.ee omaniku Külmakeskus OÜ ( edaspidi www.kylmakeskus.ee) vahel kaupade ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
1.2. www.kylmakeskus.ee jätab endale õiguse käesolevaid tingimusi ja toodete hindasid ühepoolselt muuta. Tingimuste ja tootehindade muudatused ning täiendused jõustuvad alates nimetatud informatsiooni ilmumise momendist leheküljel www.kylmakeskus.ee
1.3 . Juhul kui tehnilise vea tõttu on pakutava Kauba hind muutunud/muudetud võrreldes vastava Kauba tavalise turuhinnaga ebamõistlikult odavaks ja Müüja ei ole Kauba juures eraldi märkinud, et tegemist on tema poolt Kaubale kehtestatud allahindlusega, siis on Müüjal õigus taganeda tehnilise vea tõttu tekkinud vigase hinnaga Ostja poolt sõlmitud ostu-müügitehingust.
1.4. www.kylmakeskus.ee koduleheküljel tellimust vormistades ning ostu sooritades kinnitab Klient, et ta on tutvunud müügitingimustega ja on nendega nõus.

2. Ostukorv ja tellimuse vormistamine
2.1. Kliendi Ostukorv luuakse hetkel, mil ta on klikkinud nupule “Lisa korvi.”
2.2. Toote Ostukorvi lisamine ei kohusta Klienti veel ostma.
2.3. Klient saab muuta Ostukorvis olevate toodete kogust ning neid soovi korral Ostukorvist eemaldada, vajutades toote pildi kõrval olevale punasele märgile.
2.4. Tellimuse vormistamisel valib Klient endale meelepärase kohaletoimetamise viisi ja maksemeetodi ning kontrollib Saaja ja Maksja andmete õigsust.
2.5. Tellimuses esitatud andmete täpsusest sõltub Kliendi poolt ostetud toodete häireteta kohaletoimetamine.

4. Tellitud kauba eest tasumine
4.1 Klient saab sobiva makseviisi valida tellimuse vormistamisel.
4.1.1. Maksta saab: Swedbank, Nordea, Sampo, SEB Pank pangalingi kaudu.

5. Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine
5.1. Kliendil on võimalik valida järgnevate kohaletoimetamise viiside vahel:
5.1.1.  Omniva paki automaat, DPD kullerteenus.
5.2. www.kylmakeskus.ee ja DPD EESTI AS ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.
5.3  Klient peab kauba üle kontrollima koheselt kulleri juuresolekul, hilisemaid pretensioone kauba rikkumise või kahjustuse korral ei arvestata! Kui kaup on transpordi käigus vigastada saanud siis tuleb teha vastav märge kulleri transpordilehele, et kaup on vigastatud, teha pildid ning kaup tagasi anda kullerile. Külmakeskus OÜ- d tuleb paki vigastusest teavitada koheselt e-maili teel info@kylmakeskus.ee.

6. Tellimuse tühistamine ja toote tagastamine
6.1. Kui kaup ei ole see mida ta tellis, on tal õigus see tagastada 14 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastatav kaup peab olema kahjustamata, kasutamata ja originaalpakendis. Raha tagastatud kauba eest laekub tagasi Kliendi pangakontole 14 tööpäeva jooksul. Kauba tagastamiseks edastab Klient vastavasisulise teate e-posti aadressile info@kylmakeskus.ee
6.2. Kauba tagastamise kulud kannab ostja.
6.3. Kui Klient soovib tagastatava toote vahetada mõne teise toote vastu, tasub Klient tagastava toote eest postikulu. Uue vahetatud toote postitamise eest tasub www.kylmakeskus.ee ühekordselt postikulu. Iga järgneva vahetuse eest tasub ostja.
6.4. www.kylmakeskus.ee kannab tagasisaatmise kulud juhul, kui kaup on kahjustustega, mida polnud välisel vaatlusel võimalik tuvastada ning mis pole tekkinud pakendi avamisel või kui kaup ei ole see, mida oli tellitud.

7. Garantii ja nõuetele mittevastavate toodete tagastamine
7.1. Kliendil on õigus pretensiooni esitada 5 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.
7.2. Kui defekt on tehnoloogilise iseloomuga, võib Klient nõuda toote parandamist ning parandamise võimatuse korral toote asendamist. Raha tagastamist on võimalik nõuda juhul, kui asendamine kuu aja jooksul pole osutunud võimalikuks sobiva toote puudumise tõttu.
7.3. Ootamatu defekti ilmnemisel peab Klient saatma e-kirja aadressile info@kylmakeskus.ee järgneva infoga: Kliendi nimi ja kontaktandmed, kaebuse esitamise kuupäev, tootel ilmnenud defekt, palume lisada ka fotod, www.kylmakeskus.ee-le esitatav nõue; arve number, võimalusel lisada arve koopia.

8. Muud tingimused
8.1. www.kylmakeskus.ee kasutab Kliendi poolt antud isikuandmeid ainult Kliendi ostutellimuse täitmiseks. Andmeid käsitletakse konfidentsiaalselt ning ei avaldata kolmandatele osapooltele, v.a. siis kui Kliendi poolt valitud kohaletoimetamise viis seda eeldab ning seadusega ettenähtud juhtudel.

9. Esto järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just Esto järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!

Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest Esto järelmaksu link. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil.

Esto järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku ehk maksta osamaksete kaupa. Antud makselahendus teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

Esto järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

Esto järelmaksu tingimused on kuni 01.11.2022 järgnevad:

  • Intress 0% (alates 7. kuust lisandub 11.9%)
  • Lepingutasu 0€
  • Periood kuni 5 aastat

Esto järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. Esto järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 799-eurose laenusumma puhul 24 kuuks fikseeritud intressiga 11.9% aastas ja lepingutasuga 0 eurot on krediidi kulukuse määr 23.65%, kuumakse suurus 41.22 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 989.28 eurot. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nõu ESTO AS töötajaga või muu asjatundjaga.

ESTO 3-osaline makseviis – ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks ilma ühegi lisatasuta!

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel ESTO 3-osalist SLICE makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks, ilma ühtegi lisatasu maksmata!

Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisiks ESTO 3 ning digiallkirjasta mugavalt Smart-ID, Mobiil-ID lahendusega või ID-kaardiga.

  • Tasudes enda ostukorvi maksumuse täies ulatuses ja õigeaegselt kolme kuu jooksul, siis ei lisandu mitte ühtegi lisatasu.
  • Kuutasu kujuneb ostukorvi maksumuse jagamisel kolmeks võrdseks osaks.
  • ESTO 3 saavad taotleda kõik 18-70 aastased Eesti Vabariigi kodanikud.

ESTO 3 makseviisi tingimused

ESTO 3 makseviisi teenusepakkujaks on ESTO AS.

ESTO 3 krediidi kulukuse määr on 0% järgmistel näidistingimustel: intress 0% aastas, puuduvad tasud.

ESTO 3-osalise makseviisi teenusepakkujaks on ESTO AS.
E-mail: info@esto.ee
Telefon: (+372) 622 52 52