Lae müügitingimused alla siit: Kasutajatingimused

1. ÜLDSÄTTED

1.1. Tingimused kehtivad kõigi isikute ja ostukeskkonna Kylmakeskus.ee (edaspidi Külmakeskus OÜ e-pood) omanik Külmakeskus OÜ vahel Külmakeskus OÜ e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2. Külmakeskus OÜ on õigus ühepoolselt tingimusi muuta ja täiendada, avaldades uued tingimused internetiaadressil www.kylmakeskus.ee. Kui klient esitas tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse kliendi ja Külmakeskus OÜ õigussuhtele tellimuse esitamise ajal kehtinud tingimusi, v.a kui seaduses või käesolevates tingimustes on ette nähtud teisiti.

1.3. Kliendil on võimalik enne ostu sooritamist tingimused salvestada, printida ja vajaduse korral taas esitada ning klient nõustub e-poest ostu sooritamisel tingimustes sätestatuga.

1.4. Tingimustele lisaks kohaldatakse e-poest ostu sooritamisele Eesti Vabariigis kehtivaid õigusakte.

2. TELLIMUSE ESITAMINE

2.1. Klient valib e-poest välja soovitud kaubad ja lisab ostukorvi.

2.2. Klient valib tellimuse üleandmise viisi ja koha.

2.3. Klient kinnitab ostukorvi ja tasub kauba eest Külmakeskus OÜ poolt pakutud maksekeskkondades. Klient kontrollib enne arve tasumist, et arves toodud andmed vastavad kliendi tegelikule soovile.

2.4. Pärast kauba eest tasumist, tuleb kliendil vajutada lingile „Tagasi kaupmehe juurde“.

2.5. Tellimuse ja makse kättesaamise kohta saadab Külmakeskus OÜ kliendile e-kirjaga kinnituse. Kui kinnitus e-kirja ei laeku, palume võtta ühendust klienditoega info@kylmakeskus.ee või helistada numbril (+372) 650 58 75, 5172225 E-R 10:00 – 17:00.

2.6. Arve saadetakse kliendile e-maili teel.

2.7. Toodete müügileping loetakse sõlmituks (Lepingu jõustumine) arvates tellimuskinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Külmakeskus OÜ arvelduskontole.


3. KAUBA HIND, MAKSEVÕIMALUSED, EELISED

3.1. Kõik e-poes müüdavate kaupade hinnad on eurodes ja sisaldavad 22%-list käibemaksu.

3.2. Külmakeskus OÜ püsikliendina sisse loginud klientidele kehtivad e-poes Külmakeskus OÜ püsikliendi soodustused. Külmakeskus OÜ püsikliendi üldtingimustega saab tutvuda www.kylmakeskus.ee kodulehel.

3.3. Klient tasub tellimuse eest ettemaksuna kauba müügihinna ning kohaletoimetamise tasu täies ulatuses. Tasumine toimub väljaspool e-poodi vastavas maksekeskkonnas. Külmakeskus OÜ puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele.

3.4. Juhul, kui Klient ei vali tellitud kaubale Külmakeskus OÜ ise järele tulemist, lisandub müügihinnale kauba kohaletoimetamise tasu vastavalt tarnetingimustele.

3.5. Makse sooritamiseks tuleb kliendil tellimuse vormistamise leheküljel endale valida meelepärane makseviis:

3.5.1. internetipanga kaudu. (Swedbank, SEB Pank, LHV, LUMINOR, COOP, CITADELE, REVOLUT Eesti filiaali pangalinkide kaudu)

3.5.2. on võimalik taotleda Montonio järelmaksu tehes selleks linnuke: soovin järelmaksu lahtris makseviisi valimise lehel.

3.5.3. krediitkaardiga (Visa või MasterCard)

3.5.4. ettemaksuarve alusel. Tellimusel olevad kaubad broneeritakse hiljemalt järgmisel tööpäeval pärast ettemaksuarvel näidatud summa laekumist.

3.5.5. tellimuse maksumusele võib lisanduda teenustasu vastavalt kliendi ja panga- või krediitkaardi väljastaja vahel sõlmitud lepingule.

4. KAUBA KÄTTESAAMINE

4.1 Kaupa saab tellida Külmakeskus OÜ kontorisse, valitud teenusepakkuja pakiautomaati või kliendi poolt näidatud aadressile kullerteenust kasutades.

4.2. E-poe tellimusi käsitletakse tööpäeviti kell 10.00 kuni 17.00. Laupäeval ja pühapäeval ning riigipühadel tehtud tellimused võetakse töösse järgneval tööpäeval. Kehtib ka “Tulen ise järele” tarneviisi puhul.

4.3 Kauba kättesaamine Külmakeskus OÜ-st.

4.3.1. Kauba väljastamine toimub Külmakeskus OÜ lahtioleku aegadel.

4.3.2. Kliendile väljastatakse kaup isikut tõendava dokumendi (ID kaart, pass, juhiluba) ja tellimuse numbri esitamisel. Isikut tõendava dokumendi puudumisel võib Külmakeskus OÜ jätta kauba väljastamata.

4.3.3. Külmakeskus OÜ ei vastuta kliendile tekkinud kahju eest, kui Külmakeskus OÜ-st mittetulenevatel põhjustel on kolmandad isikud saanud oma valdusse koopia arvest või unikaalse tellimuse numbri ja selle alusel on kaup kätte saadud.

4.3.4. Tellimisel kauba kättesaamiseks Külmakeskus OÜ laost või kontorist ei lisandu summale tarne tasu.

4.3.5. Juhul, kui klient ei tule kaubale järele 14 kalendripäeva jooksul, loeb Külmakeskus OÜ, et klient on tellimusest loobunud ning Külmakeskus OÜ tagastab kliendile ostusumma viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.

4.4. Kauba kättesaamine pakiautomaadist

4.4.1. Kauba kohaletoimetamisel kliendi poolt valitud pakiautomaati lisandub kauba hinnale kohaletoimetamise tasu.

4.4.2. Kauba kohalejõudmisest pakiautomaati teavitatakse klienti SMS-teatega numbrile, mille klient sisestas ostusooritamise hetkel. SMS sisaldab pakiautomaadi ukse avamiseks unikaalset uksekoodi.

4.4.3. Külmakeskus OÜ ei vastuta kliendile tekkinud kahju eest, kui Külmakeskus OÜ mittetulenevatel põhjustel on kolmandad isikud saanud oma valdusse pakiautomaadi unikaalse koodi ning selle alusel on kaup kätte saadud.

4.4.4. Juhul, kui klient ei ole hoiutähtaja möödudes pakiautomaadist kaupa vastu võtnud, loeb Külmakeskus OÜ, et klient on tellimusest loobunud ning Külmakeskus OÜ tagastab kliendile ostusumma koos kohaletoimetamise tasuga viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.

4.5. Kauba kättesaamine kulleriga

4.5.1. Valides kauba kohaletoimetamiseks kulleri, lisandub kauba hinnale kohaletoimetamise tasu. Hinnad sisaldavad käibemaksu.
Saadetis alla 30kg, pakk 6.00 EUR / kuller 13.20 EUR
Saadetis 30kg kuni 60kg, kulleriga 45.00 EUR
Saadetis 60kg kuni 120kg, kulleriga 65.00 EUR
Saadetis 120kg kuni 180kg, kulleriga 132.00 EUR

4.5.2. Esmaspäevast neljapäevani ostetud kulleri poolt kohale toimetatav kaup tarnitakse kulleriga kliendi poolt märgitud aadressile ostu sooritamisele ülejärgneval päeval ajavahemikus kell 10.00 – 17.00. Reedest pühapäevani ostetud kaup tarnitakse kulleriga kliendi poolt märgitud aadressile hiljemalt ülejärgneval tööpäeval ajavahemikus kell 10.00 – 17.00. Kauba üleandmise täpse aja lepib kuller kliendiga eelnevalt telefoni teel kokku.

4.5.3. Klient peab tagama kokkulepitud ajal ja aadressil kauba vastuvõtmise. Juhul, kui kauba kättetoimetamine ebaõnnestub kullerist sõltumatutel põhjustel kahel järjestikusel korral, tuuakse kaup tagasi kullerfirma terminali. Sellisel juhul on ostjal võimalik võtta ühendust kulleriga 14 päeva jooksul ja paluda saata kaup uuesti kullerteenuse vahendusel ostja poolt märgitud kättesaamisaadressile. Kui eeltoodud katsed kaupa kliendile üle anda ebaõnnestuvad, loeb Külmakeskus OÜ, et klient on tellimusest loobunud, kohaldub käesolevas lepingus kauba Külmakeskus OÜ kättesaamisele sätestatu ning tagastab kliendile ostusumma koos kohaletoimetamise tasuga viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul kauba laekumisest samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.

4.5.4 Kauba kontroll

4.5.5. Kauba kättesaamisel kohustub klient avama tootepakendi ettevaatlikult, pakendit ja tooteid kahjustamata. Juhul kui klient on rikkunud pakendi hooletuse tõttu ehk tootepakendit oli võimalik avada seda kahjustamata, on Külmakeksus OÜ-l õigus kaupade tagastamisel nõuda tekitatud kahju hüvitamist. Juhul, kui tootepakendit ei saa rikkumata/lõhkumata avada, ei vastuta klient rikutud pakendi eest.

4.5.6. Juhul, kui klient avastab kauba kättesaamisel, et talle on saadetud vale või defektne kaup või kaup ei jõua kliendini heas seisukorras ja kinnises pakendis, tuleb sellest koheselt teavitada Külmakeskus OÜ klienditeenindust (+372) 650 58 75, 5172225 või info@kylmakeskus.ee

4.5.7. Külmakeskus OÜ vastutab kliendi poolt ostetud kauba eest selle transportimise jooksul. Kauba kättesaamise hetkest läheb kauba kahjustumise või kadumise risk üle kliendile.

5. KLIENDI ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

5.1. Külmakeskus OÜ kasutab kliendi poolt esitatud isikuandmeid ja andmeid sooritatud ostude kohta kooskõlas isikuandmete kaitse seadusega, mis on vajalik kliendi poolt e-poes esitatud tellimuse täitmiseks. Külmakeskus OÜ ei edasta kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele, v.a posti- või kullerteenust pakkuvale ettevõtjale ulatuses, mis on vajalik kauba kliendile kättetoimetamiseks.

5.2. Külmakeskus OÜ puudub internetipanga vahendusel kauba eest tasumisel juurdepääs kliendi pangaandmetele.

5.3. Külmakeksus OÜ jätab endale õiguse saata kliendi e-maili aadressile ning mobiilinumbrile infot enda ja koostöö partnerite toodete ja pakkumiste kohta kui klient sellega nõustub. Kliendil on õigus nõuda enda andmete kustutamist Külmakeskus OÜ andmebaasist, selleks tuleb esitada sooviavaldus info@kylmakeskus.ee emailile.


6. KAUBA TAGASTAMINE, LEPINGUST TAGANEMINE JA TAGASIMAKSED

6.1. Kliendil on õigus põhjust esitamata lepingust taganeda 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest (kauba pakiautomaadist väljavõtmisest alates, v.a toote puuduste ilmnemisel, vt punkti 7).

6.2. Kauba tagastamiseks peab klient täitma toodete tagastusavalduse ning edastama selle koos kaubaga Külmakeskus OÜ –le või emailile info@kylmakeskus.ee enne, kui kaup tagastatakse kullerteenust kasutades.

Tagastusavalduse vormi ja juhised leiab siit: kauba tagastamine

6.3. Klient on kohustatud taganemisõiguse kasutamisel tagastama kauba Külmakeskus OÜ hiljemalt 14 päeva jooksul arvates taganemisavalduse esitamisest.

6.4. Kui ostetud toode mistahes põhjusel ei sobi, on õigus toode tagastada Külmakeskus OÜ või kulleriga 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Soovitame kliendil kõik kaubad, mida ta soovitab tagastada, saata tagasi või kohale toimetada ühe korraga. Tagastamisega seotud otsesed ja kaudsed kulud kannab klient. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaal-pakendis.

6.5. Juhul, kui klient on tehingust taganenud, tagastab Külmakeskus OÜ kliendile ostusumma koos kohaletoimetamise tasuga viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul taganemisavalduse jõudmisest Külmakeskus OÜ-le. Tagasimakse tehakse samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.

6.6. Juhul, kui klient on tagastatavat kaupa rikkunud või kahjustanud tahtlikult või hooletuse tõttu, vastutab klient toote väärtuse vähenemise eest ja Külmakeskus OÜ on õigus nõuda tekitatud kahju hüvitamist. Kauba pakiautomaati saabumisel peab saaja kaubal vedaja kehtestatud aja või selle puudumisel 7 päeva jooksul pakiautomaadis järel käima, vastasel juhul lisandub lisa transporditasu uuesti saatmisel.

7. PRETENSIOONIDE ESITAMINE JA VASTUTUS

7.1. Külmakeskus OÜ vastutab toodete nõuetele mittevastavuse ja puuduste eest vastavalt võlaõigusseadusele, pretensioonide esitamise aeg on eraisikul 2 aastat ja juriidilistel isikutel 6 kuud arvates toodete üleandmise hetkest. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul e-poe poole. Kui e-poest ostetud kaubal on puudused, mille eest e-pood vastutab, parandab või asendab e-pood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab e-pood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. Külmakeskus OÜ vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

7.2. Kliendil tuleb esitada pretensioon e-posti teel aadressile info@kylmakeskus.ee või Külmakeskus OÜ tegevuskohta. Pretensioonis tuleb märkida kliendi nimi ja kontaktandmed, pretensiooni esitamise kuupäev, kaubal ilmnenud puudus ja esitatava nõude sisu ning lisada ostu tõendav dokument.

7.3. Külmakeskus OÜ ei vastuta kliendile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Külmakeskus OÜ ei saanud mõjutada ning mille saabumist Külmakeskus OÜ ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

7.4. Külmakeskus OÜ ei vastuta tellitud kauba mittesihipärasest kasutamisest tekkinud kahjude eest sh kui viivitus tuleneb kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest.

7.5. Külmakeskus OÜ ja kliendi vahel tekkivad vaidlused lahendavad pooled läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on pooltel õigus pöörduda Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelvalve Ameti või Harju maakohtusse. Kohtualluvuse kokkulepe on sõlmitud mh juhuks, kui ostja asub pärast kokkuleppe sõlmimist elama välisriiki või kui viib sinna üle oma tegevuskoha või asukoha või kui tema tegevus-, elu- või asukoht ei ole hagi esitamise ajal teada.

Tarbijavaidluste Komisjon
Euroopa Liidu tarbijavaidlused

8 KÜLMAKESKUS OÜ POOLT TEOSTATAV HOOLDUS JA REMONT

8.1 Külmakeskus OÜ parandab remondi käigus Kliendi asjal esinevad ning Kliendi poolt osundatud vead ja puudused. Vead ja puudused fikseeritakse kirjalikul hooldustellimuse kinnitusega.

8.2 Hoolduse all mõistetakse regulaarseid ennetavaid töid, mida tehakse seadme pikaajalise kasutamise tagamiseks vastavalt tootjatehase poolt antud kasutusjuhendile või hooldusraamatule.

8.3 Hooldamiseks ei loeta seadmete ümberehitamist ja seadmete ümbervahetamist.

8.4 Külmakeskus OÜ võib nõuda tasu remondieelarve koostamise eest. Remondieelarve ei ole Külmakeskus OÜ siduv, kuid ta ei tohi sellest siiski oluliselt kõrvale kalduda.

8.5 Kui asja remonti või hooldusesse andmisel ei ole võimalik määrata töö lõplikku üleandmistähtaega, siis määratakse kindlaks asjal esineva vea või puuduse kindlaksmääramise tähtaeg. Töö üleandmistähtaeg teatatakse Kliendile vea või puuduse kindlaksmääramise tähtajal.

8.6 Hoolduse või remondi objektiks oleva töö tegemisel kasutab Külmakeskus OÜ oma materjale.

8.7 Külmakeskus OÜ poolt teostatava hoolduse või remondi käigus avastatud muude vigade ja puuduste kõrvaldamine toimub pärast Kliendiga vastavasisulise kokkuleppe saavutamist.

8.8 Külmakeskus OÜ kohustub hoolduse käigus teostatud tööde kohta tegema sissekande hooldusraamatusse, kui Klient on hooldusraamatu Külmakeskus OÜ-le esitanud.

9. MÜÜGIGARANTII

9.1. Müügigarantii andja annab kaubale müügigarantii vastavalt käesolevatele tingimustele. Tarbijaks käesolevate tingimuste tähenduses on füüsiline isik juhul, kui kauba ost ei seondu tema iseseisva majandus või kutsetegevuse läbiviimisega.

9.3. Kui müügigarantii tähtaja jooksul ilmneb kaubal materjali, konstruktsiooni või koostamisviga, korraldab müügigarantii andja kauba tasuta parandamise.

9.4. Kui kauba parandamine ei õnnestu või ei ole müügigarantii andja arvates majanduslikult otstarbekas, siis müügigarantii andja asendab kauba tasuta.

9.5. Kui Kauba parandamine ei õnnestu või ei ole müügigarantii andja arvates majanduslikult otstarbekas, kuid kauba asendamine on võimatu (eelkõige juhul, kui sama kaupa enam ei toodeta), siis tagastab müügigarantii andja Kauba eest makstud raha.

10. Müügigarantii ei kehti, kui:

10.1. Kauba seerianumber ei ole tuvastatav;

10.2. Kauba viga on tingitud väärkasutusest;

10.3. Kauba viga on tingitud loomulikust kulumisest;

10.4. Kauba viga on tingitud ebaharilikust väliskeskkonna mõjust (ülemäärane niiskus, kuumus vms mõju);

10.5. Kauba viga on tingitud õnnetusjuhtumist (nt kukkumine);

10.6. Kauba viga on tingitud kauba kasutujuhendis vm kaubaga kaasas olevas dokumendis toodud juhiste järgimata jätmisest;

10.7. Kauba hooldusraamatus, kasutujuhendis vm kaubaga kaasas olevas dokumendis on ette nähtud kauba perioodiline hooldus ja Klient ei ole pöördunud tähtaegselt selle teostamiseks müügigarantii andja esindusse.

11. Müügigarantii lõpeb:

11.1. Müügigarantii tähtaja möödumisel;

11.2. Kauba seerianumbri eemaldamisel või rikkumisel;

11.3. Kauba parandamisel või parandamise üritamisel muu isiku poolt kui müügigarantii andja.

11.4. Kui müügigarantii tähtaja jooksul ilmneb kaubal materjali,

Konstruktsiooni või koostamisviga, on Kliendil õigus müügigarantii tähtaja jooksul pöörduda müügigarantii andja esindusse www.kylmakeskus.ee.

11.5. Müügigarantii andja esindusse pöördumisel peab Klient üle andma parandamiseks kauba ja kirjeldama ilmnenud viga. Müügigarantii andja esinduse nõudel peab Klient esitama kauba ostmise aega tõendava dokumendi (nt arve või käesoleva tingimused).

11.6 Müügigarantii andja parandab kauba tasuta mõistliku tähtaja jooksul, mis ei ole pikem kui 30 päeva. Müügigarantii andja informeerib Klient sellest, et kaup on parandatud, telefoni või eposti teel. Peale parandamist saab Klient kauba kätte samast esindusest, kuhu ta selle parandamiseks üle andis.

11.7 Kui Kauba parandamine ei õnnestu või ei ole müügigarantii andja arvates majanduslikult otstarbekas, siis informeerib müügigarantii andja sellest Klienti telefoni või eposti teel, teatades ka päeva, millal on varasemalt võimalik Kliendil kätte saada

asendatud kaup. Klient saab asendatud kauba kätte samast esindusest, kuhu ta algse kauba parandamiseks üle andis.

11.8. Kui kauba parandamine ei õnnestu või ei ole müügigarantii andja arvates majanduslikult otstarbekas, kuid kauba asendamine

on võimatu ja müügigarantii andja on otsustanud tagastada kauba eest makstud raha, siis informeerib müügigarantii andja sellest Klient telefoni või e-posti teel. Klient on sellisel juhul kohustatud teatama oma arvelduskonto numbri, kuhu müügigarantii andja saaks tagastada kauba eest makstud raha. Müügigarantii andja tagastab raha 14 päeva jooksul arvates Kliendilt arvelduskontonumbri saamisest. Raha tagastamine kolmanda isiku arvelduskontole on võimalik üksnes Kliendi kirjaliku avalduse alusel.

11.9. Müügigarantii andja ei hüvita Kliendile kauba transpordikulusid ega kahju, mis tekib Kliendil seoses kauba kasutamise võimatusega selle rikkisoleku ja parandamise aja jooksul. Mitte ühelgi juhul ei hüvita müügigarantii andja Kliendile saamata jäänud tulu.

11.10. Müügigarantii tähtaeg pikeneb ajavahemiku võrra, millal kaup oli paranduses. Nimetatud ajavahemik algab Klient poolt kauba parandamiseks üleandmise päevast ja lõpeb päeval, millal müügigarantii andja informeerib Klient sellest, et kaup on parandatud.

11.11 Kui müügigarantii andja asendab tasuta kauba, siis ei alga asendatud kauba suhtes müügigarantii tähtaja kulgemine uuesti. Algne müügigarantii pikeneb sellisel juhul ajavahemiku võrra, millal algne kaup oli paranduses. Nimetatud ajavahemik algab Kliendi

poolt algse kauba parandamiseks üleandmise päevast ja lõpeb päeval, mil müügigarantii andja informeerib Klienti sellest, et asendatud kaup on võimalik kätte saada.

11.12 Lisaks müügigarantiist tulenevatele õigustele on tarbijast Kliendil ka muud seadusest tulenevad õigused.

12. Esto järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just Esto järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!

Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest Esto järelmaksu link. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil.

Esto järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku ehk maksta osamaksete kaupa. Antud makselahendus teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

Esto järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

Esto järelmaksu tingimused on kuni 01.11.2023 järgnevad:

  • Intress 0% (alates 7. kuust lisandub 11.9%)
  • Lepingutasu 0€
  • Periood kuni 5 aastat

Esto järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. Esto järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 799-eurose laenusumma puhul 24 kuuks fikseeritud intressiga 11.9% aastas ja lepingutasuga 0 eurot on krediidi kulukuse määr 23.65%, kuumakse suurus 41.22 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 989.28 eurot. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nõu ESTO AS töötajaga või muu asjatundjaga.

ESTO 3-osaline makseviis – ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks ilma ühegi lisatasuta!

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel ESTO 3-osalist SLICE makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks, ilma ühtegi lisatasu maksmata!

Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisiks ESTO 3 ning digiallkirjasta mugavalt Smart-ID, Mobiil-ID lahendusega või ID-kaardiga.

  • Tasudes enda ostukorvi maksumuse täies ulatuses ja õigeaegselt kolme kuu jooksul, siis ei lisandu mitte ühtegi lisatasu.
  • Kuutasu kujuneb ostukorvi maksumuse jagamisel kolmeks võrdseks osaks.
  • ESTO 3 saavad taotleda kõik 18-70 aastased Eesti Vabariigi kodanikud.

ESTO 3 makseviisi tingimused

ESTO 3 makseviisi teenusepakkujaks on ESTO AS.

ESTO 3 krediidi kulukuse määr on 0% järgmistel näidistingimustel: intress 0% aastas, puuduvad tasud.

ESTO 3-osalise makseviisi teenusepakkujaks on ESTO AS.
E-mail: info@esto.ee
Telefon: (+372) 622 52 52