Pehmejäätisemasin Slim 3.0 PA

Tootekood: Slim 3.0 PA

16,226.00 sis. km

  • Pehmejäätisemasin Slim 3.0 PA on pehmejäätise tootmise masin, mis on kompaktne ja väikese suurusega, kuid kõrge tunnitoodanguga. AISI 304 roostevabast terasest konstruktsioon, kaks kõrge energiatõhususega jahutussüsteemi, kõigi funktsioonide elektrooniline juhtimine tagavad töökindluse ja säästu. Pehmejäätisemasin Slim on saadaval kahes versioonis: gravitatsiooni- ja pumbaversioonis, mis tagavad optimaalsete omadustega, kompaktse, kuiva ja kerge pehme jäätise valmistamise.
  • Eraldi külmasüsteemid. Hoop on konstrueeritud kahe suure jõudlusega jahutussüsteemiga, mis juhivad iseseisvalt tootmist ja ladustamist, vähendades oluliselt energiakulusid.
  • Kiire programmeerimine: Lihtne, intuitiivne ja hõlpsasti seadistatav klaviatuur võimaldab kiiret programmeerimist koos jäätise konsistentsi ulatusliku kohandamisega ja suurepäraste kasumi saamisega.
  • Doseerimishoob: Pehme jäätise väljastamiseks mõeldud hoovad on ergonoomilised ja mugavad kasutada. Nad on kaasaegsed ja atraktiivse disainiga.
  • Õhupumbad väljaspool paake: Pumbad on paigutatud paakidest väljapoole, võimaldades seega kasutada neid maksimaalse võimsusega ning suurema hügieeni tagamiseks.
  • Lihtne puhastamine: Pumpade ja segistite eemaldamise lihtsus kiirendab ja lihtsustab masina desinfitseerimistoiminguid.

Järelmaks alates 432.25€ / kuu, 0€ lepingutasu. Modena

Ärikliendi järelmaks alates 432.25€ / kuu, 0€ lepingutasu. Modena

Kiire tarne

Üle 10 000 toote

Maksa 3-s võrdses osas

0€ sissemaks

Lisainfo
Mõõdud (mm)

50x73x78

Võimsus (W)

3100

Jahutuse versioon

õhkjahutus

Tootlikus 1h (L)

240 jäätist (75 grammi)

Paagi mahutavus (L)

2x 6,5 liitrit

Jäätisepaagi segaja:

olemas

Õhupump:

olemas

Maitseid:

2+1 mix

Vool (V)

230

Ampreid (A)

14

Kaal (kg)

180