Pehmejäätisemasin HOOP 3.0 PA

Tootekood: HOOP 3.0 PA

16,511.48 sis. km

  • Pehmejäätisemasin HOOP 3.0 PA on põrandal seisev masin atraktiivse disainiga pehme jäätise valmistamiseks: elegantselt integreeritud tarvikud annavad igasse keskkonda Itaalia stiili. Hoop on varustatud kahe erineva  külmutussüsteemiga, mis juhivad iseseisvalt jäätise tootmist ja ladustamist. Programmeerimise mitmekülgsus, spetsiaalsed vastupidiselt pöörlevad segurid ja jahutussüsteemi kõrge efektiivsus võimaldavad toetada pehme jäätise ja külmutatud jogurti kõrget tunnitoodangut.
  • Kiire programmeerimine: Lihtne, intuitiivne ja hõlpsasti seadistatav klaviatuur võimaldab kiiret programmeerimist koos jäätise konsistentsi ulatusliku kohandamisega ja suurepäraste ülejooksuväärtustega.
  • Eraldi külmasüsteemid. Hoop on konstrueeritud kahe suure jõudlusega jahutussüsteemiga, mis juhivad iseseisvalt tootmist ja ladustamist, vähendades oluliselt energiakulusid.
  • Kiire töötsükkel: Erakordne segurilabidas koos suure jõudlusega jahutussüsteemiga muudab tunnise jäätise tootmisprotsessi kiiremaks.
  • Tarvikud: Saadaval on erinevad valikud, sealhulgas paakides olevad segurid või automaatselt tagastuvad kangid. Lisatarvikud (koonusehoidja ja disainkäru) on elegantselt integreeritud
  • Õhupumbad väljaspool paake: Pumbad on paigutatud paakidest väljapoole, võimaldades seega kasutada neid maksimaalse võimsusega ning suurema hügieeni tagamiseks.
  • Lihtne puhastamine: Pumpade ja segistite eemaldamise lihtsus kiirendab ja lihtsustab masina desinfitseerimistoiminguid.

Järelmaks alates 439.86€ / kuu, 0€ lepingutasu. Modena

Ärikliendi järelmaks alates 439.86€ / kuu, 0€ lepingutasu. Modena

Kiire tarne

Üle 10 000 toote

Maksa 3-s võrdses osas

0€ sissemaks

Lisainfo
Mõõdud (mm)

620x670x1540

Võimsus (W)

2900

Jahutuse versioon

õhkjahutus

Tootlikus 1h (L)

330 jäätist (75 gramm)

Paagi mahutavus (L)

2x 6 , 5 liitrit

Jäätisepaagi segaja:

olemas

Õhupump:

olemas

Maitseid:

2+1 mix

Vool (V)

230

Ampreid (A)

16

Kaal (kg)

205