Külmkambrid

KÜLMKAMBRID TEMPERATUURIGA  0°C …+15°C 

Pakume oma klientidele väga kvaliteetseid ja õige külmavõimsusarvestusega külmkambreid.
Külmkambrid on meie igapäevane töö ja seda teeme suure proffesionaalsusega. Külmkambreid oleme ehitanud juba 40 aastat.
Külmkamber projekteeritakse ja valmistatakse vastavalt kliendi soovidele.

KLIENDI ANDMETE JÄRGI VALMINUD KÜLMKAMBRI PROJEKT

PANEEL
Külmkamber monteeritakse kvaliteetsest polüuretaanisolatsiooniga loodussõbralikest ja energiat säästvatest moodul-elementidest paksusega 60, 80, 100 mm. Lihtne ja kindel haakeühendus. Valmistame paneelid vastavalt kliendi mõõtudele. Paneelide värvus valge, võime valimstada ka paneelid roostevabast terasest. Me ei kasuta kunagi külmkambri ehitamiseks lõigatud paneele, mille omadused peale lõikekkettaga lõikamist muutuvad. Sädemed teevad värvikattele peenikesed põletusaugud, mis hiljem rooste lähevad, samuti lõikamisel kuumeneb metall mis ei ole oma tugevusomadustelt endine.

PANEELID, MIS ON TEHASES JUBA ÕIGESSE MÕÕTU PRESSITUD

KÜLMSEADMED
Külmaseadmeks kasutame täisautomaatset monoplokk külmamasinat, monoplokk varustatud juhtpaneeliga ja digitaalse displeiga. Juhtpaneelis saab teha kõik vajalikke programmeerimisi ja näha külmkambri reaalset temperatuuri.  Seade on kohe valmis ühendamiseks vooluvõrku 220V või 400 V ning ei vaja mingeid lisatöid.  Monoplokk koosneb hermeetilisest kompressorist, aurustist, kondensaatorist, automaatikablokist ning programmeeritavast kontrollpaneelist.
Kui monoplokki ei saa kasutada siis kasutame külmkambri jahutamiseks kompressoragregaate, mis paigaldatakse õue seinapeale. Tellitud monoplokid on kõik vaiksed, kompressoriosa on isoleeritud müravaibaga.

MONOPLOKI JUHTPULT

MONOPLOKK, UUS MUDEL!

KÜLMAAGREGAAT


UKSED
Kambri uks on varustatud tugevdatud roostevabast metallist servaprofiiliga ja vastupidava tihendiga.
Ukse laiused 700, 800, 900, 1000 ja kõrguseks 1900 mm. Sügavkülmkambritel kasutame küttekaableid ukse profiilis, et uksetihend ukseraami külge kinni ei külmuks. Uks on avatav avariinupuga seestpoolt. Meie poolt pakutavad uksed külmkambritele on: ühepoolse avanemisega uksed, pendeluksed, lükanduksed.

KÜLMKAMBRI UKS

AVARIINUPP

UKSELUKK
Spetsiaalne külmkambri lukk, avariinupp sees, kaasa 3 võtit.

RIIULID
Külmkambritesse pakume 3 tüüpi riiuleid: seinale kinnituvad ja reguleeritavad, põranda riuulid ja plastikriiulid. RIiuli mõõdud arvestame vastavalt kambri sisemõõtutele. Standard sügavus riiulitel on 400 mm ja standard tasapindade arv on 4 tasapinda.

SEINALE KINNITUVAD RIIULID, RIIULITE VAHESID ON VÕIMALIK ISE REGULEERIDA.PÕRANDARIIULID

LAMBID
Külmkambrites kasutame niiskuskindlaid luminofoor lampe, klient peab meile teada andma, kui suurt valgustust ta oma külmkambrisse soovib. Nt
kambrites kus hoitakse ravimeid on Ravimiameti nõue, et minimaalne valgustugevus peab olema päevavalgustuslampide kasutamisel 200 luksi ja hõõglampide kasutamisel 80 luksi.

LUMINOFOORLAMP

MONOPLOKIGA KAASAS OLEV VALGUSTI

LOGER
Temperatuuri salvestamiseks aastaringselt,  lihtne ja kiire viis VET ametile näidata külmkambri temperatuuride graafikuid.

PVC KARDIN
PVC kardin paigaldatakse sellise külmkambri ukse ette, kus kambris käimine on tihe. Ust lahti hoides tungib soe õhk kohe kambrisse ning tekitab jääkihi aurustile. Kui aurusti on jääs ei toimu korralikku külmutamist.

PVC KARDINA PAIGALDUS

PVC KARDIN UKSE EES

STANDARDVARUSTUS
Meie pakutud standard külmkamber koosneb:  külmkambri paneelid, uks koos käepidemega, monoplokk, niiskuskindel valgusti.

KÜLMKAMBRI LISAVARUSTUS
Seinariiulid, põrandariiulid, roostevabad riiulid, pvc kardinad, roostevaba paneeli kate, temperatuuri salvestamise seadmed.